Prodaja Placeva Banja Luka

Placevi na prodaju - Banja Luka i okolina

Na ovoj stranici nalazi se aktuelna ponuda placeva i zemljišta na prodaju u Banjoj Luci i okolini. Oglase možete pregledati prema lokaciji, cijeni, površini i statusu. U ponudi se nalaze građevinski placevi, zemljišta za vikendice, veće parcele za investiciju i placevi pogodni za porodičnu kuću.

Posebnu pažnju obratite na lokaciju, pristupni put, površinu, namjenu zemljišta, mogućnost priključaka i dokumentaciju. Ako niste sigurni koji plac odgovara vašem budžetu i planu gradnje, možete nas kontaktirati i poslati upit.

20 oglasa
Barlovci, 9.190 m² zemljišta, pored vinograda2Na prodaju

68.500 KM

Barlovci, 9.190 m² zemljišta, pored vinograda

Barlovci9.190 m²Plac
Bukvalek | Plac 1.135 m² sa starom kućom | 28.900 KM4Prodato

28.900 KM

Bukvalek | Plac 1.135 m² sa starom kućom | 28.900 KM

Bukvalek1.135 m²Plac
Čelinac JUG | 1.703 m2 | 15 min pješke do centra5Na prodaju

54.900 KM

Čelinac JUG | 1.703 m2 | 15 min pješke do centra

Čelinac Gornji1.703 m²Plac
Bukovica, Laktaši | 655 m²2Na prodaju

34.900 KM

Bukovica, Laktaši | 655 m²

Bukovica, Laktaši655 m²Plac
Malo Blaško, Laktaši, 2.055 m²2Na prodaju

53.430 KM

Malo Blaško, Laktaši, 2.055 m²

Malo Blaško2.055 m²Plac
Plac sa pogledom na Ljubić kakav se rijetko nudi, Prnjavor3Na prodaju

18.700 KM

Plac sa pogledom na Ljubić kakav se rijetko nudi, Prnjavor

Gornji Štrpci1.595 m²Plac
928m2 uz Vrbas. Mjesto za odmor danas, vrijedna investicija sutra3Prodato

39.850 KM

928m2 uz Vrbas. Mjesto za odmor danas, vrijedna investicija sutra

Krupa na Vrbasu928 m²Plac
Na prodaju parcela 2.381 m² - Šargovac, tromeđa Drakulić/Motike5Na prodaju

68.500 KM

Na prodaju parcela 2.381 m² - Šargovac, tromeđa Drakulić/Motike

Šargovac2.381 m²Plac
Placevi u Motikama2Na prodaju

27 KM/m²

Placevi u Motikama

Motike954 m²Placevi
Malo Blaško3Prodato

25.750 KM

Malo Blaško

Malo Blasko granica sa Priječanima1.000 m²Plac
Građevinsko zemljište 10.300 m² u zoni urbanog širenja, Ada (Banja Luka)2Na prodaju

Na upit

Građevinsko zemljište 10.300 m² u zoni urbanog širenja, Ada (Banja Luka)

Vrbanja 210.300 m²Plac
Plac, šuma, Čelinac3Prodato

7 KM/m²

Plac, šuma, Čelinac

Čelinac prema Jošavki3.646 m²Plac
Jagare3Na prodaju

40 KM/m²

Jagare

Jagare, Banja Luka1.000 m²Plac
Plac Motike centar3Prodato

40 KM/m²

Plac Motike centar

Motike1.671 m²Plac
Placevi u Jošavci2Prodato

14 KM/m²

Placevi u Jošavci

Jošavka, Čelinac12.028 m²Plac
Plac uz Vrbanju, Tovladić1Prodato

39.900 KM

Plac uz Vrbanju, Tovladić

Tovladić2.946 m²Plac
Placevi u Motikama3Na prodaju

10 KM/m²

Placevi u Motikama

Motike, blizu centra7.523 m²Plac
Placevi Laktaši Riječani6Na prodaju

29 KM/m²

Placevi Laktaši Riječani

Laktaši3.641 m²Placevi
Industrijsko zemljište sa građevinskom dozvolom 18.288 m² - Mahovljani, Laktaši2Na prodaju

Na upit

Industrijsko zemljište sa građevinskom dozvolom 18.288 m² - Mahovljani, Laktaši

Mahovljani18.288 m²Plac
Placevi Čelinac Markovac, hrastova šuma3Na prodaju

39.900 KM

Placevi Čelinac Markovac, hrastova šuma

Markovac840 m²Placevi

Prvi saznajte za nove placeve

Ostavite email i obavještavamo vas čim postavimo novi plac na našu stranicu - bez spama, samo nove ponude.

Kako izabrati pravi plac?

Pravi plac nije uvijek najjeftiniji plac. Dobra kupovina zavisi od više faktora: da li parcela ima pristup javnom putu, da li je teren pogodan za gradnju, kakva je dokumentacija, koliko je lokacija udaljena od glavnih saobraćajnica i da li se u blizini nalaze struja, voda ili drugi priključci.

Za kupce koji planiraju gradnju kuće najvažnije su namjena zemljišta, mogućnost dobijanja dozvola i realni troškovi pripreme terena. Za kupce koji traže investiciju važni su razvoj lokacije, cijena po kvadratnom metru, potražnja i mogućnost buduće prodaje.